درباره ما

شرکت ماشین سازی نوین رول با بیش از نیم قرن تجربه در طراحی و ساخت ماشین آلات برش ورق، موفق به استفاده ی همزمان تجربه ی عملی در کنار علوم روز دنیا شده است

مهندسین فعال در کادر طراحی نوین رول با کمک گرفتن از نرم افزارهای روز دنیا اقدام به طراحی بدون نقص این مدل ماشین آلات کرده اند که همین امر باعث شده است که صادرات انواع خطوط نواربری و رول بازکن به کشور های همسایه من جمله افغانستان، عراق و امارات متحده ی عربی انجام پذیرد.

یکی از بارزترین مشخصات این شرکت نوآوری، کیفیت و خدمات پس از فروش می باشد.

ماشین سازی نوین رول طراح و سازنده انواع ماشین آلات برش ورق به صورت رول به شیت ، رول به رول و انواع رولفرم های صنعتی از جمله خطوط لوله و پروفیل و رولفرم های مقاطع باز می باشد .

طراحی این ماشین آلات جهت برش ورق با ضخامت 0.25 تا 6 میلیمتر به صورت نواربری و 0.25 تا 12 میلیمتر به صورت برش عرضی (شیت ) در تناژ های مختلف (3 ، 5 ، 8 ، 12 ، 18 ، 25 ، 30 تن ) و عرض ورق از 60 تا 200 سانتیمتر  انجام می گیرد .

سرعت نرمال این خطوط در ضخامت های پایین تا 130 متر بر دقیقه به صورت نواربری و در شیت تا 35 متر بر دقیقه می رسد.

شرکت نوین رول در تلاش است با ارائه ی بهترین تولیدات و خدمات خود به مشتریان عزیز در سرتاسر کشور و همچین صادرات خطوط نواربری و رول باز کن به کشورها ی همسایه ، باعث رشد و ترقی همکاران و همراهان خود در تمامی زمینه ها بشود